etru

Arelet OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on spetsialiseerunud konfidentsiaalsete dokumentide ja infokandjate hävitamisele. Alates 1998 aastast pakume professionaalset ja usaldusväärset teenust, mille abil aitame ettevõtetel säilitada oma äri saladusi ja järgida andmekaitse seadusi.

Meie põhitegevus on konfidentsiaalsete dokumentide hävitamine, kuid lisaks sellele pakume ka infokandjate hävitamise teenust, mis hõlmab arvutikettad, CD-d, VHS kassetid, magnetkaardid ja tööriided. Samuti pakume dokumentide digiteerimise teenust, mis võimaldab teil dokumente salvestada digitaalses vormingus ja vältida nende hävimist.

Meie paindlik ülesehitus ja usaldusväärne tegevus on meid tõstnud paljude Eesti nimekate ettevõtete usaldusväärseks partneriks. Me kasutame paberi ja infokandjate hävitamisel tänapäevaseid töövõtteid ja vahendeid, mis tagavad dokumentide või infokandjate täieliku hävitamise. Samuti aitab meie tegevus säästa loodust ja meid ümbritsevat elukeskkonda, sest töödeldud paberimass tarnitakse tselluloosi- ja paberikombinaatidele sekundaartooraineks.

Meie meeskond on professionaalne ja kogenud, valmis teid aidama ja teenindama. Meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja usaldusväärset teenust, mis aitab ettevõtetel säilitada oma äri saladusi ja järgida andmekaitse seadusi.